2018 - Proof - Vznik Československa
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 31,107 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana proof | hladká |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| provedení proof emise | 8 200 ks |
| provedení b.k. emise | 3 800 ks |
| emise | 23.10.2018 |
| objednávkový kód | KZCR115 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 31,107 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana proof | hladká |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| provedení proof emise | 8 200 ks |
| provedení b.k. emise | 3 800 ks |
| emise | 23.10.2018 |
| objednávkový kód | KZCR115 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED192390,56 د.إ
AUD72245,46 A$
CAD71624,27 C$
CHF40743,22 Fr
CNY355961,2 ¥
CZK44444,00 kč
GBP38494,95 £
HUF15822050,58 Ft
ILS151848,57 ₪
INR4992096,23 ₹
PLN188350,66 zł
RUB3855663,01 ₽
SEK482749,42 kr
TRY2376883,84 ₺
UAH2302531,24 ₴
USD2153,58 $