2018 - Proof - Hrady - Zvíkov
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,55 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana proof | hladká |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 25.000 ks |
| provedení proof emise | 7 600 ks |
| provedení b.k. emise | 3 200 ks |
| objednávkový kód | KZCR111 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,55 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana proof | hladká |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 25.000 ks |
| provedení proof emise | 7 600 ks |
| provedení b.k. emise | 3 200 ks |
| objednávkový kód | KZCR111 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED211067,11 د.إ
AUD81122,73 A$
CAD79279,49 C$
CHF45146,45 Fr
CNY392517,11 ¥
CZK49000,00 kč
GBP42634,59 £
HUF17766978,83 Ft
ILS174832,62 ₪
INR5358335,2 ₹
PLN207902,52 zł
RUB4377025,35 ₽
SEK528651,38 kr
TRY2569318,45 ₺
UAH2494103,16 ₴
USD2359,07 $