2018 Proof - 500 Kč Přijetí Washingtonské deklarace
SPECIFIKACE
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 25 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 25 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 9 700 ks |
| limit provedení b.k. | 5 000 ks |
| emise | 17.10.2018 |
| objednávkový kód | KSCR247 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 25 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 25 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 9 700 ks |
| limit provedení b.k. | 5 000 ks |
| emise | 17.10.2018 |
| objednávkový kód | KSCR247 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED13874,63 د.إ
AUD5264,93 A$
CAD5186,53 C$
CHF2952,48 Fr
CNY25750,72 ¥
CZK3201,00 kč
GBP2783,33 £
HUF1161880,87 Ft
ILS11303,55 ₪
INR352287,78 ₹
PLN13550,74 zł
RUB287101,63 ₽
SEK34586,87 kr
TRY169024,33 ₺
UAH164483,06 ₴
USD155,26 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.