2018 - 25 € - Vznik Slovenskej republiky – 25. výročie Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká s reliéfními prvky čičmianského ornamentu |
| provedení Proof | 6 900 ks |
| provedení b.k. | 3 200 ks |
| emise | 3.1.2018 |
| objednávkový kód | KSSK175 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká s reliéfními prvky čičmianského ornamentu |
| provedení Proof | 6 900 ks |
| provedení b.k. | 3 200 ks |
| emise | 3.1.2018 |
| objednávkový kód | KSSK175 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5455,55 د.إ
AUD2071,08 A$
CAD2039,31 C$
CHF1161,19 Fr
CNY10126,58 ¥
CZK1259,00 kč
GBP1094,58 £
HUF456986,03 Ft
ILS4446,75 ₪
INR138514,21 ₹
PLN5331,53 zł
RUB112898,53 ₽
SEK13601,79 kr
TRY66468,43 ₺
UAH64680,56 ₴
USD61,05 $