2018 - 10 € - Vznik Československej republiky – 100. výročie Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s lipovými listy |
| náklad provedení Proof | 7 550 ks |
| náklad provedení b.k. | 3 250 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 23.10.2018 |
| objednávkový kód | KSSK181 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s lipovými listy |
| náklad provedení Proof | 7 550 ks |
| náklad provedení b.k. | 3 250 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 23.10.2018 |
| objednávkový kód | KSSK181 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2412,2 د.إ
AUD927,12 A$
CAD906,05 C$
CHF515,96 Fr
CNY4485,91 ¥
CZK560,00 kč
GBP487,25 £
HUF203051,19 Ft
ILS1998,09 ₪
INR61238,12 ₹
PLN2376,03 zł
RUB50023,15 ₽
SEK6041,73 kr
TRY29363,64 ₺
UAH28504,04 ₴
USD26,96 $



