2018 - 10 € - Nenásilny odpor občanov proti vstupu vojsk Varšavskej zmluvy Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem - • 21. AUGUST 1968 |
| provedení Proof | 6 650 ks |
| provedení b.k. | 2 850 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 9.8.2018 |
| objednávkový kód | KSSK214 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem - • 21. AUGUST 1968 |
| provedení Proof | 6 650 ks |
| provedení b.k. | 2 850 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 9.8.2018 |
| objednávkový kód | KSSK214 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2448,66 د.إ
AUD940,16 A$
CAD919,74 C$
CHF523,29 Fr
CNY4553,3 ¥
CZK568,00 kč
GBP494,14 £
HUF206087,68 Ft
ILS2030,24 ₪
INR62141 ₹
PLN2410,19 zł
RUB50778,11 ₽
SEK6131,3 kr
TRY29805,6 ₺
UAH28934,23 ₴
USD27,36 $