2018 - 10 € - Adam František Kollár – 300. výročie narodenia Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem '• VZDELANEC • DVORSKÝ RADCA MÁRIE TERÉZIE' |
| provedení Proof | 4 950 ks |
| provedení b.k. | 2 550 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 13.3.2018 |
| objednávkový kód | KSSK177 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem '• VZDELANEC • DVORSKÝ RADCA MÁRIE TERÉZIE' |
| provedení Proof | 4 950 ks |
| provedení b.k. | 2 550 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 13.3.2018 |
| objednávkový kód | KSSK177 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2544,1 د.إ
AUD955,53 A$
CAD947,37 C$
CHF538,92 Fr
CNY4706,21 ¥
CZK588,00 kč
GBP508,71 £
HUF209285,28 Ft
ILS2011,39 ₪
INR66003,21 ₹
PLN2492,54 zł
RUB50978,64 ₽
SEK6389,8 kr
TRY31417,25 ₺
UAH30442,05 ₴
USD28,47 $