2017 Proof - 500 Kč Bitva u Zborova
SPECIFIKACE
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 25 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 25 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 9 400 ks |
| limit provedení b.k. | 5 100 ks |
| emise | 28.6.2017 |
| objednávkový kód | KSCR239 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 25 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 25 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 9 400 ks |
| limit provedení b.k. | 5 100 ks |
| emise | 28.6.2017 |
| objednávkový kód | KSCR239 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED12500,52 د.إ
AUD4801,65 A$
CAD4695,25 C$
CHF2671,88 Fr
CNY23244,76 ¥
CZK2900,00 kč
GBP2522,91 £
HUF1051314,85 Ft
ILS10360,85 ₪
INR317235,44 ₹
PLN12304,75 zł
RUB259224,05 ₽
SEK31287,59 kr
TRY152162,75 ₺
UAH147710,25 ₴
USD139,69 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.