2017 Proof - 200 Kč Založení Sdružení českých umělců grafiků Hollar
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 9 700 ks |
| limit provedení b.k. | 5 300 ks |
| emise | 4.10.2017 |
| objednávkový kód | KSCR269 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 9 700 ks |
| limit provedení b.k. | 5 300 ks |
| emise | 4.10.2017 |
| objednávkový kód | KSCR269 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2813,42 د.إ
AUD1057,03 A$
CAD1047,43 C$
CHF595,97 Fr
CNY5204,41 ¥
CZK650,00 kč
GBP562,69 £
HUF231259,78 Ft
ILS2214,72 ₪
INR72987,99 ₹
PLN2754,02 zł
RUB56372,62 ₽
SEK7059,02 kr
TRY34750,43 ₺
UAH33664,64 ₴
USD31,49 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.



