2017 Proof - 200 Kč Vysvěcení kaple sv. Václava v katedrále sv. Víta
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 11 600 ks |
| limit provedení b.k. | 5 800 ks |
| emise | 29.11.2017 |
| objednávkový kód | KSCR237 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 11 600 ks |
| limit provedení b.k. | 5 800 ks |
| emise | 29.11.2017 |
| objednávkový kód | KSCR237 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2801,34 د.إ
AUD1075,88 A$
CAD1052,15 C$
CHF598,96 Fr
CNY5209,11 ¥
CZK650,00 kč
GBP565,42 £
HUF235657,74 Ft
ILS2322,03 ₪
INR71107,18 ₹
PLN2757,69 zł
RUB58091,67 ₽
SEK7012,63 kr
TRY34098,57 ₺
UAH33101,62 ₴
USD31,31 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.



