2017 Proof - 200 Kč Operace Anthropoid
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 10 600 ks |
| limit provedení b.k. | 5 400 ks |
| emise | 24.5.2017 |
| objednávkový kód | KSCR233 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 10 600 ks |
| limit provedení b.k. | 5 400 ks |
| emise | 24.5.2017 |
| objednávkový kód | KSCR233 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED4766,12 د.إ
AUD1790,85 A$
CAD1774,71 C$
CHF1007,9 Fr
CNY8824,04 ¥
CZK1101,00 kč
GBP951,98 £
HUF389311,06 Ft
ILS3761,65 ₪
INR122577,24 ₹
PLN4665,39 zł
RUB96351,95 ₽
SEK11959,03 kr
TRY58838,29 ₺
UAH57028,43 ₴
USD53,35 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.