2017 Proof - 200 Kč Josef Kainar
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 10 200 ks |
| limit provedení b.k. | 5 500 ks |
| emise | 14.6.2017 |
| objednávkový kód | KSCR235 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 10 200 ks |
| limit provedení b.k. | 5 500 ks |
| emise | 14.6.2017 |
| objednávkový kód | KSCR235 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2586,15 د.إ
AUD993,36 A$
CAD971,36 C$
CHF552,9 Fr
CNY4808,95 ¥
CZK600,00 kč
GBP521,95 £
HUF217510,08 Ft
ILS2143,61 ₪
INR65640,58 ₹
PLN2545,85 zł
RUB53629,13 ₽
SEK6472,93 kr
TRY31479,79 ₺
UAH30558,79 ₴
USD28,9 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.



