2017 - 10 € - Božena Slančíková-Timrava – 150. výročie narodenia Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag, 100/1000 Cu |
| hrana | hladká s opisem 'PREDSTAVITEĽKA NESKORÉHO LITERÁRNÉHO REALIZMU' |
| náklad provedení Proof | 5 400 ks |
| náklad provedení b.k. | 3 100 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 20.9.2017 |
| objednávkový kód | KSSK170 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag, 100/1000 Cu |
| hrana | hladká s opisem 'PREDSTAVITEĽKA NESKORÉHO LITERÁRNÉHO REALIZMU' |
| náklad provedení Proof | 5 400 ks |
| náklad provedení b.k. | 3 100 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 ks |
| emise | 20.9.2017 |
| objednávkový kód | KSSK170 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2592,51 د.إ
AUD974 A$
CAD965,21 C$
CHF548,91 Fr
CNY4795,74 ¥
CZK599,00 kč
GBP518,4 £
HUF213100,76 Ft
ILS2041,21 ₪
INR67256,82 ₹
PLN2538,19 zł
RUB51946,12 ₽
SEK6501,66 kr
TRY32020,27 ₺
UAH31021,22 ₴
USD29,01 $



