2016 Proof - 200 Kč Vlasta Burian
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | ... ks |
| limit provedení b.k. | ... ks |
| emise | 6.4.2016 |
| objednávkový kód | KSCR221 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | ... ks |
| limit provedení b.k. | ... ks |
| emise | 6.4.2016 |
| objednávkový kód | KSCR221 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2426,99 د.إ
AUD921,33 A$
CAD907,41 C$
CHF516,57 Fr
CNY4504,52 ¥
CZK560,00 kč
GBP486,97 £
HUF203202,17 Ft
ILS1979,8 ₪
INR61660,14 ₹
PLN2371,32 zł
RUB50220,6 ₽
SEK6050,5 kr
TRY29559,65 ₺
UAH28771,82 ₴
USD27,16 $