2016 Proof - 200 Kč Jan Jessenius
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 10 000 ks |
| limit provedení b.k. | 5 400 ks |
| emise | 14.12.2016 |
| objednávkový kód | KSCR227 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 10 000 ks |
| limit provedení b.k. | 5 400 ks |
| emise | 14.12.2016 |
| objednávkový kód | KSCR227 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED3038,69 د.إ
AUD1153,12 A$
CAD1135,74 C$
CHF646,65 Fr
CNY5639,65 ¥
CZK701,00 kč
GBP609,53 £
HUF254428,73 Ft
ILS2477,71 ₪
INR77149,77 ₹
PLN2967,49 zł
RUB62878,21 ₽
SEK7573,54 kr
TRY37018,98 ₺
UAH36023,48 ₴
USD34,01 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.