2016 - patina - Svatováclavské dukáty - 2 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM2927 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM2927 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5889,19 د.إ
AUD2253,61 A$
CAD2207,85 C$
CHF1262,3 Fr
CNY10914,05 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1196,1 £
HUF497823 Ft
ILS4663,48 ₪
INR154788,23 ₹
PLN5849,77 zł
RUB114432,26 ₽
SEK15059,85 kr
TRY73084,46 ₺
UAH70820,35 ₴
USD66,01 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.