2016 - 20 € - Pamiatková rezervácia Banská Bystrica Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 33,63 g |
| ryzost | 925/1000 Ag, 75/1000 Cu |
| hrana | hladká s opisem 'NAJKRAJŠIE HISTORICKÉ MESTÁ' |
| provedení Proof | 5 400 ks |
| b.k. | 2 900 ks |
| emise | 30.3.2016 |
| objednávkový kód | KSSK157 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 33,63 g |
| ryzost | 925/1000 Ag, 75/1000 Cu |
| hrana | hladká s opisem 'NAJKRAJŠIE HISTORICKÉ MESTÁ' |
| provedení Proof | 5 400 ks |
| b.k. | 2 900 ks |
| emise | 30.3.2016 |
| objednávkový kód | KSSK157 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED4756,85 د.إ
AUD1787,19 A$
CAD1770,96 C$
CHF1007,65 Fr
CNY8799,45 ¥
CZK1099,00 kč
GBP951,37 £
HUF391006,91 Ft
ILS3744,58 ₪
INR123405,85 ₹
PLN4656,41 zł
RUB95313,1 ₽
SEK11935,18 kr
TRY58754,96 ₺
UAH56919,14 ₴
USD53,24 $