2016 - 10 € - K prvému predsedníctvu Slovenskej republiky v Rade Európskej únie Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem '1. JÚL 2016 – 31. DECEMBER 2016' |
| provedení Proof | 5 600 ks |
| provedení b.k. | 2 600 ks |
| emise | 14.6.2016 |
| objednávkový kód | KSSK208 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem '1. JÚL 2016 – 31. DECEMBER 2016' |
| provedení Proof | 5 600 ks |
| provedení b.k. | 2 600 ks |
| emise | 14.6.2016 |
| objednávkový kód | KSSK208 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2471,45 د.إ
AUD951,47 A$
CAD930,74 C$
CHF531,27 Fr
CNY4593,21 ¥
CZK574,00 kč
GBP499,95 £
HUF215146,49 Ft
ILS2047,83 ₪
INR62388,58 ₹
PLN2438,16 zł
RUB51820,8 ₽
SEK6246 kr
TRY30044,47 ₺
UAH29221,15 ₴
USD27,61 $