2016 - 10 € - Juraj Turzo - 400. výročie úmrtia Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem „VIVIT POST FUNERA VIRTUS“ |
| provedení Proof | 5 400 ks |
| provedení b.k. | 3 100 ks |
| emise | 21.10.2016 |
| objednávkový kód | KSSK161 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem „VIVIT POST FUNERA VIRTUS“ |
| provedení Proof | 5 400 ks |
| provedení b.k. | 3 100 ks |
| emise | 21.10.2016 |
| objednávkový kód | KSSK161 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2696,2 د.إ
AUD1012,73 A$
CAD1003,81 C$
CHF571,28 Fr
CNY4987,56 ¥
CZK623,00 kč
GBP539,28 £
HUF221357,34 Ft
ILS2131,05 ₪
INR69946,83 ₹
PLN2639,66 zł
RUB54023,68 ₽
SEK6764,9 kr
TRY33302,42 ₺
UAH32261,95 ₴
USD30,19 $



