2012 Proof - 200 Kč Kamil Lhoták
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 13 200 ks |
| limit provedení b.k. | 7 700 ks |
| emise | 20.6.2012 |
| objednávkový kód | KSCR179 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
NA CESTE
23.06.2012
NA CESTE
23.06.2012
BRNO
NA CESTE
23.06.2012
NA CESTE
23.06.2012
VSETÍN
NA CESTE
20.06.2012
NA CESTE
20.06.2012
BRATISLAVA
NA CESTE
23.06.2012
NA CESTE
23.06.2012
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 13 200 ks |
| limit provedení b.k. | 7 700 ks |
| emise | 20.6.2012 |
| objednávkový kód | KSCR179 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2974,72 د.إ
AUD1142,15 A$
CAD1117,26 C$
CHF635,46 Fr
CNY5531,5 ¥
CZK690,00 kč
GBP600,31 £
HUF250321,57 Ft
ILS2466,4 ₪
INR75491,73 ₹
PLN2928 zł
RUB61686,91 ₽
SEK7448,08 kr
TRY36209,06 ₺
UAH35150,24 ₴
USD33,23 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.



