2007 - b.k. - 50. výročí vypuštění první umělé družice Země
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 14800 ks |
| limit provedení b.k. | 10400 ks |
| objednávkový kód | KSCR130 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 14800 ks |
| limit provedení b.k. | 10400 ks |
| objednávkový kód | KSCR130 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1298,33 د.إ
AUD487,67 A$
CAD483,38 C$
CHF275,09 Fr
CNY2401,71 ¥
CZK300,00 kč
GBP259,69 £
HUF106592,62 Ft
ILS1026,19 ₪
INR33682,26 ₹
PLN1271,1 zł
RUB26014,61 ₽
SEK3257,57 kr
TRY16036,48 ₺
UAH15535,45 ₴
USD14,54 $