2007 - b.k. - 100. výročí narození Jarmily Novotné
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.2 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 12800 ks |
| limit provedení b.k. | 10200 ks |
| emise | 5.9.2007 |
| objednávkový kód | KSCR128 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.2 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 12800 ks |
| limit provedení b.k. | 10200 ks |
| emise | 5.9.2007 |
| objednávkový kód | KSCR128 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1300,34 د.إ
AUD493,43 A$
CAD486,09 C$
CHF276,71 Fr
CNY2413,38 ¥
CZK300,00 kč
GBP260,86 £
HUF108892,3 Ft
ILS1059,38 ₪
INR33016,66 ₹
PLN1269,98 zł
RUB26907,37 ₽
SEK3241,51 kr
TRY15841,08 ₺
UAH15415,47 ₴
USD14,55 $