2006 Rok psa - sada Proof
SPECIFIKACE
| Číslovaná sada kolorovaných stříbrných mincí | |
| špičkové kvality. | |
| Průměr mincí | 40.7 mm / 1.59 in |
| Hmotnost | 31.103 g / 1 Oz |
| Tloušťka | 3.04 mm / 0.12 in |
| Ryzost | 999/1000 Ag |
| Hrana | vroubkovaná |
| Nominál | 3000 Riels ( 12000 celkem ) |
| Emise | 2006 |
| Náklad | 4000 ks |
| Sada Rok Psa se skládá z titulů | |
| Svatobernardský pes - bernardýn , Sibiřský Husky | |
| Shar-pei (šarpej) a Bloodhound (pes sv.Huberta, Anglický barvář). | |
| Dodává se včetně dárkové etue | |
| objednávkový kód | KZNZ13 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| Číslovaná sada kolorovaných stříbrných mincí | |
| špičkové kvality. | |
| Průměr mincí | 40.7 mm / 1.59 in |
| Hmotnost | 31.103 g / 1 Oz |
| Tloušťka | 3.04 mm / 0.12 in |
| Ryzost | 999/1000 Ag |
| Hrana | vroubkovaná |
| Nominál | 3000 Riels ( 12000 celkem ) |
| Emise | 2006 |
| Náklad | 4000 ks |
| Sada Rok Psa se skládá z titulů | |
| Svatobernardský pes - bernardýn , Sibiřský Husky | |
| Shar-pei (šarpej) a Bloodhound (pes sv.Huberta, Anglický barvář). | |
| Dodává se včetně dárkové etue | |
| objednávkový kód | KZNZ13 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21293,68 د.إ
AUD8147,84 A$
CAD7979,56 C$
CHF4563,75 Fr
CNY39467,05 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4325,17 £
HUF1801066,96 Ft
ILS16852,3 ₪
INR559120,73 ₹
PLN21166,38 zł
RUB412946,06 ₽
SEK54462,94 kr
TRY264263,7 ₺
UAH256066,87 ₴
USD238,63 $