200 Kč Vstup do schengenského prostoru b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 16000 ks |
| limit provedení b.k. | 9800 ks |
| objednávkový kód | KSCR142 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 16000 ks |
| limit provedení b.k. | 9800 ks |
| objednávkový kód | KSCR142 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1896,92 د.إ
AUD728,33 A$
CAD712,46 C$
CHF405,22 Fr
CNY3527,33 ¥
CZK440,00 kč
GBP382,81 £
HUF159625,35 Ft
ILS1572,78 ₪
INR48139,66 ₹
PLN1867,13 zł
RUB39336,58 ₽
SEK4749,5 kr
TRY23089,84 ₺
UAH22414,65 ₴
USD21,19 $



