200 Kč Mistrovství světa v klasickém lyžování b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15200 ks |
| limit provedení b.k. | 11000 ks |
| objednávkový kód | KSCR148 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15200 ks |
| limit provedení b.k. | 11000 ks |
| objednávkový kód | KSCR148 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1237,75 د.إ
AUD464,82 A$
CAD460,91 C$
CHF262,15 Fr
CNY2289,64 ¥
CZK286,00 kč
GBP247,58 £
HUF101842,77 Ft
ILS978,86 ₪
INR32110,56 ₹
PLN1212,77 zł
RUB24801,89 ₽
SEK3106,13 kr
TRY15284,97 ₺
UAH14810,53 ₴
USD13,85 $