200 Kč 600. výročí sestrojení Staroměstského orloje - b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 16500 ks |
| limit provedení b.k. | 10800 ks |
| objednávkový kód | KSCR154 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 16500 ks |
| limit provedení b.k. | 10800 ks |
| objednávkový kód | KSCR154 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2112,52 د.إ
AUD810,27 A$
CAD792,97 C$
CHF450,65 Fr
CNY3928,02 ¥
CZK489,00 kč
GBP425,81 £
HUF177464,07 Ft
ILS1747,69 ₪
INR53601,22 ₹
PLN2075,28 zł
RUB43805,05 ₽
SEK5278,74 kr
TRY25709,87 ₺
UAH24960,86 ₴
USD23,6 $



