20. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ČNB A VZNIK ČESKÉ MĚNY – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2207 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2207 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21289,24 د.إ
AUD8149,66 A$
CAD7978,88 C$
CHF4563,84 Fr
CNY39459,84 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4327,8 £
HUF1800701,27 Ft
ILS16822,87 ₪
INR558940,27 ₹
PLN21161,02 zł
RUB414538,67 ₽
SEK54567,39 kr
TRY264206,23 ₺
UAH256013,43 ₴
USD238,59 $