17. listopad 1989 - stříbro malá patina
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1989 ks |
| limit provedení b.k. | 1989 ks |
| limit provedení patina | 1989 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1525 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1989 ks |
| limit provedení b.k. | 1989 ks |
| limit provedení patina | 1989 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1525 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED7800,07 د.إ
AUD2961,49 A$
CAD2915,73 C$
CHF1658,81 Fr
CNY14480,9 ¥
CZK1799,00 kč
GBP1565,08 £
HUF653511,66 Ft
ILS6362,13 ₪
INR198347,36 ₹
PLN7620,79 zł
RUB161438,62 ₽
SEK19427,2 kr
TRY95066,98 ₺
UAH92264,05 ₴
USD87,26 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.