17. listopad 1989 - stříbro 1 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 19 ks |
| limit provedení b.k. | 89 ks |
| limit provedení patina | 89 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1521 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 19 ks |
| limit provedení b.k. | 89 ks |
| limit provedení patina | 89 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1521 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED20747,19 د.إ
AUD7883,2 A$
CAD7758,07 C$
CHF4415,07 Fr
CNY38513,02 ¥
CZK4788,00 kč
GBP4164,98 £
HUF1738180,48 Ft
ILS16945,64 ₪
INR527578,67 ₹
PLN20276,8 zł
RUB429406,13 ₽
SEK51690,11 kr
TRY252882,98 ₺
UAH245410,6 ₴
USD232,21 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.