150. výročí narození Alfons Mucha b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15900 ks |
| limit provedení b.k. | 10300 ks |
| objednávkový kód | KSCR158 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15900 ks |
| limit provedení b.k. | 10300 ks |
| objednávkový kód | KSCR158 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2112,15 د.إ
AUD810,38 A$
CAD793,04 C$
CHF450,66 Fr
CNY3927,34 ¥
CZK489,00 kč
GBP425,76 £
HUF177410,32 Ft
ILS1746,54 ₪
INR53602,23 ₹
PLN2075,38 zł
RUB43734,63 ₽
SEK5279,66 kr
TRY25694,7 ₺
UAH24956,51 ₴
USD23,61 $