1100. výročí narození sv. Václava - zlatá 1 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1313 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-31 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-34 dnů
NA OBJEDNANIE
1-34 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-34 dnů
NA OBJEDNANIE
1-34 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-31 dnů
NA OBJEDNANIE
1-31 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-34 dnů
NA OBJEDNANIE
1-34 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1313 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED735051,09 د.إ
AUD276185,86 A$
CAD273703,56 C$
CHF155443,02 Fr
CNY1360879,74 ¥
CZK169800,00 kč
GBP146834,72 £
HUF60041143,11 Ft
ILS580137,33 ₪
INR18904363,59 ₹
PLN719515,87 zł
RUB14859791,77 ₽
SEK1844370,68 kr
TRY9074281,91 ₺
UAH8795158,21 ₴
USD8227,66 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.