1100. výročí narození sv. Václava - stříbro 1Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 2000 ks |
| limit provedení b.k. | 1000 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| emise | duben 2013 |
| objednávkový kód | CRM1314 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 2000 ks |
| limit provedení b.k. | 1000 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| emise | duben 2013 |
| objednávkový kód | CRM1314 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21554,15 د.إ
AUD8268,31 A$
CAD8091,62 C$
CHF4599,6 Fr
CNY40077,8 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4344,32 £
HUF1811320,35 Ft
ILS17831,4 ₪
INR547001,34 ₹
PLN21177,99 zł
RUB446304,18 ₽
SEK53883,24 kr
TRY262172,31 ₺
UAH254676,79 ₴
USD240,92 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.