100. výročí Založení Národního technického muzea b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15000 ks |
| limit provedení b.k. | 10000 ks |
| objednávkový kód | KSCR140 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15000 ks |
| limit provedení b.k. | 10000 ks |
| objednávkový kód | KSCR140 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1381,02 د.إ
AUD518,84 A$
CAD514,24 C$
CHF292,05 Fr
CNY2556,84 ¥
CZK319,00 kč
GBP275,84 £
HUF112806,04 Ft
ILS1089,97 ₪
INR35517,75 ₹
PLN1351,84 zł
RUB27918,76 ₽
SEK3465,23 kr
TRY17048,87 ₺
UAH16524,45 ₴
USD15,46 $