100. výročí Založení českého hokejového svazu b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15100 ks |
| limit provedení b.k. | 10600 ks |
| emise | 20. srpna 2008 |
| objednávkový kód | KSCR138 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 15100 ks |
| limit provedení b.k. | 10600 ks |
| emise | 20. srpna 2008 |
| objednávkový kód | KSCR138 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1375,03 د.إ
AUD528,06 A$
CAD516,37 C$
CHF293,87 Fr
CNY2557,12 ¥
CZK319,00 kč
GBP277,62 £
HUF115650,8 Ft
ILS1139,71 ₪
INR34896,87 ₹
PLN1353,38 zł
RUB28514,83 ₽
SEK3440,45 kr
TRY16738,27 ₺
UAH16248,23 ₴
USD15,36 $