100. výročí narození Karel Zeman b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 13 200 ks |
| limit provedení b.k. | 9 500 ks |
| objednávkový kód | KSCR160 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 13 200 ks |
| limit provedení b.k. | 9 500 ks |
| objednávkový kód | KSCR160 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2105,04 د.إ
AUD810,34 A$
CAD792,76 C$
CHF452,46 Fr
CNY3912,36 ¥
CZK489,00 kč
GBP425,9 £
HUF183382,41 Ft
ILS1743,18 ₪
INR53131,52 ₹
PLN2077,18 zł
RUB44137,95 ₽
SEK5317,07 kr
TRY25586,98 ₺
UAH24888,88 ₴
USD23,51 $



