100 let Dosažení severního pólu b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 17600 ks |
| limit provedení b.k. | 10500 ks |
| objednávkový kód | KSCR146 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 17600 ks |
| limit provedení b.k. | 10500 ks |
| objednávkový kód | KSCR146 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1365,22 د.إ
AUD523,64 A$
CAD512,52 C$
CHF291,3 Fr
CNY2538,58 ¥
CZK316,00 kč
GBP275,17 £
HUF114671,63 Ft
ILS1128,61 ₪
INR34634,34 ₹
PLN1340,98 zł
RUB28310,03 ₽
SEK3413,01 kr
TRY16608,65 ₺
UAH16131,53 ₴
USD15,26 $