10 € - Aurel Stodola – 150. výročie narodenia b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag, 100/1000 Cu |
| hrana | hladká s opisem „ ─ KONŠTRUKTÉR ─ VYNÁLEZCA ─ PEDAGÓG“ |
| provedení Proof | 13 300 ks |
| provedení b.k. | 10 100 ks |
| limitovaný náklad max. | 30 000 ks |
| emise | 27.4.2009 |
| objednávkový kód | KSSK98 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag, 100/1000 Cu |
| hrana | hladká s opisem „ ─ KONŠTRUKTÉR ─ VYNÁLEZCA ─ PEDAGÓG“ |
| provedení Proof | 13 300 ks |
| provedení b.k. | 10 100 ks |
| limitovaný náklad max. | 30 000 ks |
| emise | 27.4.2009 |
| objednávkový kód | KSSK98 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1818,09 د.إ
AUD682,69 A$
CAD676,86 C$
CHF384,89 Fr
CNY3363,2 ¥
CZK420,00 kč
GBP363,76 £
HUF149444,93 Ft
ILS1434,3 ₪
INR47166,38 ₹
PLN1779,58 zł
RUB36427,77 ₽
SEK4559,58 kr
TRY22453,39 ₺
UAH21754,8 ₴
USD20,34 $