Strieborný medailon k narodeniu dieťaťa 2026 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6330SK |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6330SK |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11211,51 د.إ
AUD4212,52 A$
CAD4174,62 C$
CHF2370,92 Fr
CNY20757,08 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2239,29 £
HUF915788,88 Ft
ILS8848,65 ₪
INR288342,38 ₹
PLN10974,55 zł
RUB226651,78 ₽
SEK28131,61 kr
TRY138407,2 ₺
UAH134149,81 ₴
USD125,5 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.