Stříbrný medailon k narození dítěte s peřinkou 2026 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6331 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6331 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11153,72 د.إ
AUD4196,59 A$
CAD4160,56 C$
CHF2371,04 Fr
CNY20625,54 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2243,04 £
HUF926062,63 Ft
ILS8828,68 ₪
INR290294,39 ₹
PLN11011,52 zł
RUB224471,49 ₽
SEK28225,76 kr
TRY137935,01 ₺
UAH133509,06 ₴
USD124,79 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.