Stříbrný medailon k narození dítěte 2026 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6330 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6330 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11150,65 د.إ
AUD4195,25 A$
CAD4160,54 C$
CHF2371,63 Fr
CNY20618,69 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2243,25 £
HUF925598,43 Ft
ILS8822,76 ₪
INR290241,88 ₹
PLN11009,49 zł
RUB224409,75 ₽
SEK28236,77 kr
TRY137898,9 ₺
UAH133472,34 ₴
USD124,77 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.