Stříbrňák k narození dítěte 2026 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM6332 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM6332 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11152,72 د.إ
AUD4195,87 A$
CAD4160,74 C$
CHF2371,46 Fr
CNY20623,55 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2243,12 £
HUF926142,21 Ft
ILS8826,82 ₪
INR290434,62 ₹
PLN11010,7 zł
RUB224451,39 ₽
SEK28223,53 kr
TRY137923,57 ₺
UAH133497,1 ₴
USD124,79 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.