2020 - b.k. - Karel IV - 5 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3541 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3541 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED362654,5 د.إ
AUD138776,74 A$
CAD135958,62 C$
CHF77732,27 Fr
CNY672084,09 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73655,52 £
HUF30655796,01 Ft
ILS287175,88 ₪
INR9531814,3 ₹
PLN360227,21 zł
RUB7046705,22 ₽
SEK927381,43 kr
TRY4500520,09 ₺
UAH4361096,84 ₴
USD4064,67 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.