2026 - Proof - Svatováclavské dukáty - 5 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6308 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6308 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED365108,33 د.إ
AUD139715,75 A$
CAD136878,56 C$
CHF78258,23 Fr
CNY676631,61 ¥
CZK85555,00 kč
GBP74153,9 £
HUF30863222,26 Ft
ILS289119 ₪
INR9596309,39 ₹
PLN362664,61 zł
RUB7094385,33 ₽
SEK933656,37 kr
TRY4530971,95 ₺
UAH4390605,32 ₴
USD4092,17 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.