2026 - Proof - Svatováclavské dukáty - 2 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 200 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6306 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 200 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6306 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED151336,62 د.إ
AUD57911,27 A$
CAD56710,6 C$
CHF32433,99 Fr
CNY280429,89 ¥
CZK35460,00 kč
GBP30761,76 £
HUF12792067,22 Ft
ILS119560 ₪
INR3971880,64 ₹
PLN150313,04 zł
RUB2935946,95 ₽
SEK387615,02 kr
TRY1878144,14 ₺
UAH1819896,54 ₴
USD1696,19 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.