2026 - Proof - Svatováclavské dukáty - 10 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6310 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6310 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED667482,7 د.إ
AUD255345,29 A$
CAD250026,32 C$
CHF142974,6 Fr
CNY1236873,14 ¥
CZK156370,00 kč
GBP135725,91 £
HUF56371301,61 Ft
ILS527251,6 ₪
INR17521817,86 ₹
PLN662672,44 zł
RUB12998039,57 ₽
SEK1708345,53 kr
TRY8283655,74 ₺
UAH8026804,4 ₴
USD7483,47 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.