2026 - Proof - Jiří z Poděbrad - 2 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6060 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2026 |
| objednávkový kód | CRM6060 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5887,62 د.إ
AUD2253,21 A$
CAD2206,4 C$
CHF1262,27 Fr
CNY10910,29 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1197,26 £
HUF498054,73 Ft
ILS4652,67 ₪
INR154574,61 ₹
PLN5850,02 zł
RUB114379,61 ₽
SEK15094,26 kr
TRY73067,85 ₺
UAH70801,46 ₴
USD65,99 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.