2025 - Proof - Svatováclavské dukáty - 5 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5683 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5683 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED370884,74 د.إ
AUD140747,57 A$
CAD138631,25 C$
CHF78926,48 Fr
CNY688345,34 ¥
CZK85555,00 kč
GBP74397,57 £
HUF31054982,05 Ft
ILS302467,17 ₪
INR9417866,29 ₹
PLN362197,84 zł
RUB7674557,4 ₽
SEK924498,39 kr
TRY4518306,06 ₺
UAH4396821,69 ₴
USD4150,69 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.