2025 - Proof - Svatováclavské dukáty - 10 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5685 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5685 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED673993,47 د.إ
AUD258886,29 A$
CAD253151,64 C$
CHF144095,01 Fr
CNY1253293,64 ¥
CZK156370,00 kč
GBP136029,08 £
HUF56686751,04 Ft
ILS558660,58 ₪
INR17107029,44 ₹
PLN663489,74 zł
RUB13976646,18 ₽
SEK1686953,82 kr
TRY8204159,12 ₺
UAH7964129,67 ₴
USD7532,05 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.