2025 - Proof - Svatováclavské dukáty - 1 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5680 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5680 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED73147,76 د.إ
AUD28165,14 A$
CAD27552,38 C$
CHF15725,36 Fr
CNY135948,43 ¥
CZK16988,00 kč
GBP14798,29 £
HUF6367531,59 Ft
ILS60558,83 ₪
INR1846674,81 ₹
PLN72161,98 zł
RUB1533773,91 ₽
SEK184826,4 kr
TRY889315,26 ₺
UAH864877,46 ₴
USD817,09 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.