2025 - Proof - Svatováclavské dukáty - 1 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 4 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5687 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 4 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5687 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5147,17 د.إ
AUD1976,37 A$
CAD1933,29 C$
CHF1099,89 Fr
CNY9571,19 ¥
CZK1194,00 kč
GBP1038,79 £
HUF433202,92 Ft
ILS4267,62 ₪
INR130632,19 ₹
PLN5066,63 zł
RUB106737,21 ₽
SEK12888,95 kr
TRY62653,45 ₺
UAH60820,67 ₴
USD57,5 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.